شرکت تجهیزات پزشکی زکریاکبیر

با ما در ارتباط باشید…

۰۲۱ – ۸۸ ۷۳ ۱۱ ۷۴ – ۶

شرکت تجهیزات پزشکی زکریاکبیر

[vc_row columns=”1″][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row columns=”1″][vc_column][us_image_slider ids=”8913″][vc_column_text]

 این روش درمان نوآورانه، می‌تواند به کاهش مصرف داروها و اثرات جانبی آن‌ها کمک کند. نور لیزر می‌تواند به سلول‌ها برای ایجاد انرژی جدید یاری برساند و با این کار پروسه‌های درمان و بازسازی را پشتیبانی کند. علاوه بر این، متابولیسم، توسط نور لیزر تحریک می‌شود و این فرآیند Biostimulation نامیده می‌شود، با استفاده از لیزرهای MEDSOLUTION نور لیزر قرمز و مادون قرمز نامرئی می‌تواند تا چند سانتیمتر به عمق بافت نفوذ کند. نور لیزر کم توان دردناک نیست و مکانیزم های خود بهبودی ارگانیسم را فعال می‌کند و این اثر، عمدتاً بر فرایندهایی بیوشیمیایی مانند افزایش سنتز ATP، تحریک تولید کلاژن و افزایش جریان خون است. این نور لیزر برخلاف -لیزر جراحی – کاملاً بی ضرر و بدون درد است و عوارض جانبی از آن دیده نشده است؛ و به همین دلیل است که در سراسر جهان در طب دامپزشکی از آن استفاده می‌شود.

برای عملکرد صحیح هر سلول و متابولیسم (سوخت و ساز) آن، انرژی لازم است و در صورت فقدان ATP فرایند بازسازی کاهش پیدا می‌کند و اختلالاتی در فرآیند بهبود زخم رخ می‌دهد.
از لیزر می‌توان برای درمان درد، التهاب، انواع زخم‌ها (مانند زخم دیابتیک و …) استفاده کرد؛ همچنین این دستگاه می‌تواند برای فیزیوتراپی حیوانات نیز استفاده شود. لیزر کم‌توان در فرآیند فیزیوتراپی حیوانات بعد از عمل جراحی کاربرد دارد و می‌تواند باعث بازتوانی و ریکاوری بهتر حیوان بعد از عمل جراحی گردد و سبب شود که حیوان در مدت زمان کمتری به شرایط عادی زندگی بازگردد؛ به عبارت دیگر می‌توان گفت که فیزیوتراپی با دستگاه لیزر کم توان، مکمل کار جراحی است.
 همه ما می‌دانیم که برای آرتروز درمان خاصی وجود ندارد اما ما می‌توانیم با استفاده از لیزر کم توان MEDSOLUTION، التیام بخش درد آرتروز حیوانات باشیم و یک زندگی باکیفیت‌تر را به آن‌ها هدیه دهیم.

کاربردهای لیزر کم‌توان:

1 – التیام زخم
2 – درمان اختلالات ناشی از آرتروز
 3- التیام کوفتگی، کشش، خون‌مردگی (Haematoma)، تورم
 4 – التهاب‌های غده پستانی (Mastitis)
 5- دردهای عصبی (Neuralgia)
6 – جراحات تاندون‌ها، لیگامان و ماهیچه‌ها
7 – درمان التهاب دیسک کمر
8 – درد دندان و التهاب لثه
9 – سوختگی‌ها
10 – زخم بستر
 11 – درد کمر (Back Pain)
 12 – مشکلات مفصل (Hip)
13 – زخم بخیه
14-Laminitis caused by improper microcirculation
15-Founder
16 – صدمات ناشی از گازگرفتگی و گزش
17 – کمک به بهبود اسکار (جای زخم)
18 – بورسیت
19 – سروما

التیام زخم:
 نور لیزر، میتوکندری های سلول را به تولید بیشتر ATP تحریک می‌کند، تجربیات نشانه داده است که سلول‌هایی که سطح ATP پایین‌تری دارند می‌توانند به وسیله نور لیزر انرژی‌شان را بازیابی کنند.
 بهبود زخم فرایندی پیچیده دارد و انرژی بسیاری را مصرف می‌کند؛ چراکه در جریان آن باید بقایای سلولی و سموم حذف شوند، باکتری‌ها و عفونت‌های بالقوه نیاز به دفاع دارند و بافت جدید باید ساخته و تثبیت شوند و
این نور لیزر کم‌توان است که انرژی موردنیاز برای بهبود زخم را به ‌وسیله ATP تحریک سنتز فراهم می‌کند. گفتنی است که همه حیوانات مبتلا به اختلالات بهبود زخم، صدمات حاد و درد میتوانند از نور لیزر و اثرات التیام‌بخش آن بهره ببرند.

درمان درد:
علاوه بر بهبود زخم، ATP در کاهش درد نیز نقش مهم و مؤثری دارد.60 – 40 درصد از ATP توسط پمپ یونی و به منظور حفظ شرایط سلولی بهینه مصرف می‌شود. کمبود ATP منجر به اختلال در مکانیسم پمپ سدیم – پتاسیم می‌شود و با تأثیر بر پتانسیل غشا سبب عدم تعادل سلولی و انتقال محرک درد می‌شود. نور لیزر تولید ATP را افزایش می‌دهد که این کار به عادی سازی فعالیت پمپ سدیم – پتاسیم و بازگرداندن عملکرد پتانسیل غشا کمک می‌کند و درد را کاهش می‌دهد.
اکثر حیوانات در مقابل مصرف دارو مقاومت می‌کنند، بیماران زیادی هستند که داروهای ضد درد و ضد التهابی در آن‌ها مؤثر نیستند یا اثرات جانبی تولید می‌کنند. در بسیاری از موارد لیزر کم‌توان یک یک جایگزین مؤثر و آسان برای دارو و یک درمان غیرتهاجمی است؛ و سگ‌ها، گربه‌ها، اسب‌ها، حیوانات اگزوتیک و همچنین پرندگان می‌توانند از درمان با لیزر بهره‌مند شوند.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]